Interiérové dveře

Objevte nedozírné možnosti, které Vám otevírá naše nabídka jedinečných italských dveří. V Salonu Cardinal vybíráme pro naše klienty rozmanitý sortiment luxusních dveří z dílen nejprestižnějších italských výrobců, a tak je každému zákazníkovi umožněno plně uspokojit své preference. Luxusní interiérové i venkovní dveře v naší nabídce perfektně doplní jakýkoli styl nábytku díky širokému spektru použitých druhů dřeva a technik zdobení. Atmosféra místnosti tak bude dokonale podtržena a již při vstupu v návštěvníkovi navodí dojem přepychu. Dřevo, které je použito k výrobě těchto luxusních dveří, se vyznačuje nejvyšším stupněm kvality. Lze zmínit například dubové, olšové, ořechové, javorové a tulipánovníkové dřevo nebo týk či velmi vzácné palisandrové dřevo, wenge a eben. Obzvláště u luxusních produktů je důležité, aby byly nabízeny jen nejkvalitnější materiály, zároveň by však měl být klientům k dispozici dostatek možností a variant. Proto jsme do nabídky zařadili vedle tradičního masivu jako alternativu levnější, ale stále velmi kvalitní dýhovaný či laminovaný MDF, hliník a samozřejmě sklo, které přináší zcela nový rozměr pojetí dveří. V naší nabídce naleznete jak klasické jednokřídlé dveře a to jak interiérové, tak vstupní, dále dvoukřídlé a nebo posuvné.

Hlavní devizou naší nabídky jsou dveře vyráběné na zakázku, zdobené ručním malováním, intarzií nebo precizním vykládáním 24karátovým zlatem či stříbrem. Tyto velkolepé a honosné dveře jsou skutečně unikátní a představují artefakt velmi vysoké hodnoty. Vedle klasických dveří nabízíme také italské designové interiérové dveře do bytu, jež poskytují moderní a nadčasové řešení při vysoké kvalitě a bezchybném zpracování. Hledáte-li specificky bílé dveře, můžete si vybírat z tvorby několika výrobců, kteří nám dveře této kategorie dodávají. Také tradiční dveře na míru nabízíme našim klientům v kolekcích některých společností.

Jelikož se předpokládá, že se velikost dveřních zárubní dům od domu může lišit, rozměry dveří lze přizpůsobit na míru, případně dveře vytvořit podle vlastního klientova návrhu. Pokud jde o příslušenství, je nutné zmínit, že standardně k luxusním dveřím nedodáváme prahy, v případě zájmu klienta je však můžeme opatřit. Prahy jsou běžně komplementem k parketám, na jejichž nabídku se můžete také podívat na našich webových stránkách. Kliky a dveřní kování, potažmo další příslušenství, které si můžete prohlédnout v katalogu.

Výrobci

AGOPROFIL FLEX FOA
LAURAMERONI LEGNOFORM OIKOS
RES ROMAGNOLI SIGE GOLD
XILEMA

Novinky

Novinky RES
13.05.2014

Zúčastnili jsme se veletrhu v Miláně a přinášíme vám z něj novinky z kolekce dveří RES.

Zúčastnili jsme se již 24. ročníku veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR, které proběhly 17. až 21., resp. 26. až 29. září 2013 v pražských Letňanech. Letošní ročník se zaměřil na téma "Rekonstrukce a revitalizace". Ve spolupráci s našimi partnery jsme představili několik novinek i zavedené modely dveří.

© Salon Cardinal, Freyova 82/27, 190 00 Praha 9

Centario