SIGE GOLD

Společnost Sige Gold, která je snad synonymem pro absolutní luxus a přepych, zahájila svou činnost v 60. letech jako firma vyrábějící okna a dveře. Dnes tento přední italská výrobce navrhuje a za použití tradičních italských technik produkuje exkluzivní dveře na míru, sekretáře, dřevěná obložení a jiný nábytek s prestižní značkou Made in Italy. Jako jeden z vůdčích výrobců designových dveří je tato firma sídlící za hranicemi regionu Chianti mezi Florencií a Sienou upřednostňovaným partnerem architektů a interiérových designérů, a to nejen díky eleganci, stylu a designu návrhů jednotlivých modelů, ale taktéž díky know-how metod zpracování produktů, jež se mnohdy neliší od technik používaných ve Florencii za dob renesance, a nadstandardní zručnosti sítě zkušených toskánských řemeslníků, kteří manifestují pouhý návrh v reálném výrobku.

Již i samotné návrhy poukazují na výjimečné schopnosti designérů společnosti a nesmírnou pečlivost, jež je přítomna v každé fázi procesu vznku nábytku. Stylistické experimentování a pozornost detailu přinesly značnou domácí i zahraniční chválu jedné z kolekcí dveří z počátku třetího milenia, což je důkazem kvality a důmyslnosti produktů této firmy. Dnes Sige Gold na trhu nabízí široké portfolio kolekcí inspirovaných historickými obdobími a uměleckými směry, které doplní jakýkoli design místnosti. Misí Sige Gold je navrhovat vyjímečné dveře, které nejsou jen doplňkem, ale které vytváří styl a zvýrazní individuální charakteristiky prostředí.

Standard kvality produktů Sige Gold je zaručen vystopovatelností použitých materiálů a striktní kontrolou procesů, a tak Sige oplývá zaslouženým renomé spolehlivosti. K tomuto jménu přispívají tři ústřední koncepty společnosti, jimiž je značka Made in Italy, výzkum produktů a expertní zpracování. Přitom společnost vždy dodržuje pečlivý výběr materiálů a především kustomizaci každého kusu, a tak má klient možnost využít personalizaci produktu v každé fázi zpracování od návrhu přes řezbu, sklářskou práci, vykládání a zlacení až po zdobení a konečnou montáž. Značka je proto volbou hlavně pro ty, kdo hledají jedinečné a výjimečné řešení do svého stylového obydlí.

Kolekce

Classic Glam The Collector
Goldie Bizzare

Interaktivní katalog

Novinky

Novinky RES
13.05.2014

Zúčastnili jsme se veletrhu v Miláně a přinášíme vám z něj novinky z kolekce dveří RES.

Zúčastnili jsme se již 24. ročníku veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR, které proběhly 17. až 21., resp. 26. až 29. září 2013 v pražských Letňanech. Letošní ročník se zaměřil na téma "Rekonstrukce a revitalizace". Ve spolupráci s našimi partnery jsme představili několik novinek i zavedené modely dveří.

© Salon Cardinal, Freyova 82/27, 190 00 Praha 9

Centario