AGOPROFIL

Italská společnost Agoprofil se na trhu pohybuje již od roku 1972, kdy z iniciativy podnikavé rodiny Agosto započala produkci vysoce kvalitních dveří v kopcích Langhe. Jako svou devizu společnost uvádí jak výhradní použití jen těch nejpečlivěji vybraných materiálů, což je u výrobců luxusních a velmi kvalitních dveří prakticky samozřejmé, tak předně zručnost místních řemeslníků, již zdědili po předchozích generacích. Ručně zpracované luxusní dveře jdou dle oficiální filozofie společnosti ve šlépějích truhlářské tradice a jsou vytvářeny za bezvýhradného dodržování základních principů nutných pro to, aby byl každý kus dokonale zpracován. Na výrobu ve všech fázích je pro naplnění tohoto závazku aplikován přísný dohled.

Představitelé společnosti Agoprofil se při navrhování produktů soustředí vedle neopomenutelné estetické stránky také na jejich užitelnost a praktické detaily konstrukce, takže konečné výrobky představují artikly osobitého stylu a důmyslného řešení. Do popředí společnost vynáší také kvalitní technologické zpracování a kreativitu, které v rukou řemeslníků vedou k produkci jedinečných výrobků v minimálních liniích, současných odstínech a barvách a inovativních materiálech.V současné nabídce tak naleznete klasické dřevěné dveře ať už v jednoduchém jednobarevném provedení, či s prosklením, nebo decentním zdobením. Vybírat můžete ze široké škály barev, od bíle, přes zlatou, nebo stříbrnou, až po tmavě hnědou. Kromě klasických jednokřídlých dveří, můžete vybírat i z několik dvoukřídlých modelů. Nechybí ani pestrá kolekce moderních dveří, kde si vybere opravdu každý. Nalézt zde můžete i posuvné, či skládací dveře.

Kolekce

Magnolia Old Fashion Classic
Modern

Interaktivní katalog

Novinky

Novinky RES
13.05.2014

Zúčastnili jsme se veletrhu v Miláně a přinášíme vám z něj novinky z kolekce dveří RES.

Zúčastnili jsme se již 24. ročníku veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR, které proběhly 17. až 21., resp. 26. až 29. září 2013 v pražských Letňanech. Letošní ročník se zaměřil na téma "Rekonstrukce a revitalizace". Ve spolupráci s našimi partnery jsme představili několik novinek i zavedené modely dveří.

© Salon Cardinal, Freyova 82/27, 190 00 Praha 9

Centario