LEGNOFORM

Společnost Legnoform do svých velmi kvalitních a nadčasových masivních dveří přenáší více než 60 let zkušeností z oblasti nábytkářského průmyslu. Díky zručné truhlářské práci italských řemeslníků a citlivému výběru použitých surovin se tak tato společnost založená rodinou Origlia řadí mezi přední italské výrobce masivních interiérových dveří. Při zpracování dveří truhláři z Legnoformu dbají na to, aby byla dodržena vysoká jakost masivu, která ve spojení s nejnovějšími technologiemi umožní tvorbu hodnotných a elegantních dveří na míru, jež přečkají mnoho a mnoho let.

Naši klienti, pro něž jsme vybrali několik kolekcí společnosti Lengoform, se mohou spolehnout na nejvyšší kvalitu zaručenou letitými znalostmi řemeslníků z dílen společnosti, jejich precizní prací a osobitým stylem, který do luxusních dveří vkládají. Produktem tohoto výrobce, jenž zdůrazňuje oddanost detailu a výzkumu, jsou dveře z olše, dubu a tulipánovníku v širokém portfoliu designů, jejichž množství se za posledních 20 let značně rozrostlo. Zpravidla masivní dveře lze upravit na zakázku dle konkrétních přání klienta, aby bylo dosaženo maximální spokojenosti po dlouhou dobu, kdy tyto dveře budou zákazníkovi sloužit. Zvolit můžete jak moderní, či klasické dveře a také rustikální dveře v mnoha provedeních. V nabídce jsou jak jednokřídlé, tak dvoukřídlé dveře klaisckých, či méně tradičních tvarů s prosklením, nebo bez.

Kolekce

Cornici Rombi Formelle
Le Cifre Intarsio Le Radiche
Veneziana I Laccati Pergamenata
Decapata Impero Liberty
Country Cosumata Arte Povera
Rovinio Prima Alta Ebanisteria
Legni & Lacche Portek

Interaktivní katalog

Novinky

Novinky RES
13.05.2014

Zúčastnili jsme se veletrhu v Miláně a přinášíme vám z něj novinky z kolekce dveří RES.

Zúčastnili jsme se již 24. ročníku veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR, které proběhly 17. až 21., resp. 26. až 29. září 2013 v pražských Letňanech. Letošní ročník se zaměřil na téma "Rekonstrukce a revitalizace". Ve spolupráci s našimi partnery jsme představili několik novinek i zavedené modely dveří.

© Salon Cardinal, Freyova 82/27, 190 00 Praha 9

Centario