FOA

Jakýmsi základním stavebním kamenem firmy FOA je využití skla jako dominantního materiálu dveří. Tato společnost již více než 35 let přináší na trh luxusní a moderní designové dveře s unikátními estetickými charakteristikami a oduševnělostí, které dávají značce Made in Italy novou dimenzi. Firma FOA se prezentuje důrazem na kreativitu a výzkum, které jsou umožněny díky neustálým investicím. Klienti tak mohou těžit z inovací skel a dekorací, jež jsou vytvářeny na každodenní bázi. Tyto návrhy jsou transformovány do vysoce kvalitních produktů díky precizní práci zkušených řemeslníků. Většinu nabídky této firmy tvoří posuvné dveře a to jak na stěnu, tak i do pouzdra. Dále také skládací, respektive shrnovací dveře a nechybí i ty klasické otevíravé dveře. V případě uvedených variant je možné vybírat z jednokřídlých, či dvoukřídlých variant.

Klienti, kteří se rozhodnou využít řešení společnosti FOA, se mohou těšit z výběru různých typů dveří, ať už posuvných, skrytých posuvných, skládacích či těch běžných, které jsou přizpůsobeny konkrétním požadavkům. Jednotlivé modely přitom lze kombinovat s nabídkou skel a dekorací, klient tak má při výběru nepřeberné možnosti. Pečlivá selekce materiálů - kromě skla také dřeva a oceli - s novými estetickými a technologickými řešeními a respektem k italskému kulturnímu dědictví přináší plně recyklovatelné a funkční produkty s nezaměnitelným designem.

Kolekce

Sinthesy Tekno Flat
Slim Elegance

Interaktivní katalog

Novinky

Novinky RES
13.05.2014

Zúčastnili jsme se veletrhu v Miláně a přinášíme vám z něj novinky z kolekce dveří RES.

Zúčastnili jsme se již 24. ročníku veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR, které proběhly 17. až 21., resp. 26. až 29. září 2013 v pražských Letňanech. Letošní ročník se zaměřil na téma "Rekonstrukce a revitalizace". Ve spolupráci s našimi partnery jsme představili několik novinek i zavedené modely dveří.

© Salon Cardinal, Freyova 82/27, 190 00 Praha 9

Centario