ROMAGNOLI

Společnost Romagnoli svou první továrnu založila ve Via Santi v tehdy rychle se rozvíjející průmyslové čtvrti. Společnost vznikla na konci šedesátých let a v počátcích své pětatřicetileté existence produkovala hlavně ručně vyráběný masiv a nábytkové komplementy. Od počátku osmdesátých let svou výrobu postupně rozšiřovala nejprve na produkci obrazových rámů, později také například na obklady, podhledy a jiné nábytkové komponenty. Představitelé firmy Romagnoli se přitom již od jejího zrodu soustředí na kvalitu, pozornost detailům a kontinuální výzkum, a tak si společnost rychle získala oblibu zvláště v zahraničí a vybojovala si svůj podíl na trhu. Nakonec se k vyráběným artiklům začátkem třetího tisíciletí přidaly i dveře. Ačkoli tato firma původně svou činnost nezahájila přímo v sektoru výroby dveří, za 10 let, po něž se v tomto sektoru pohybuje, byla schopna tuto nevýhodu eliminovat a dostat se na úroveň zkušenějších producentů. Dnes výroba dveří všech kategorií zaujímá jádro její činnosti. V nabídce značky Romagnoli naleznete jak klasické, tak moderní dveře vhodné zejména do interiéru, nechybí ani posuvné dveře.

Se svou misí vyrábět produkty, které by reprezentovaly prestiž značky Made in Italy ve světě, je společnost Romagnoli jedním z předních italských výrobců. Vysoká kvalita dveří této společnosti je zaručena použitím surovin výběrové jakosti, objevováním nových technologických procesů díky neustálému výzkumu a řezbářskou precizností. Značka Romagnoli je specifická pro originální design a osobitý styl, univerzálnost produktů a všudypřítomný respekt k životnímu prostředí. Oproti původně jen dvěma kolekcím dnes společnost vytváří téměř kompletní portfolio interiérových dveří mnoha stylů od klasických po moderní a trendové. Přestože jsou v její selekci produktů i dveře vzešlé z masové výroby, v Salonu Cardinal se soustředíme na dovoz výhradně luxusních dveří vyrobených starými ručními technikami.

Kolekce

Contemporary Classic Luxury

Interaktivní katalog

Novinky

Novinky RES
13.05.2014

Zúčastnili jsme se veletrhu v Miláně a přinášíme vám z něj novinky z kolekce dveří RES.

Zúčastnili jsme se již 24. ročníku veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR, které proběhly 17. až 21., resp. 26. až 29. září 2013 v pražských Letňanech. Letošní ročník se zaměřil na téma "Rekonstrukce a revitalizace". Ve spolupráci s našimi partnery jsme představili několik novinek i zavedené modely dveří.

© Salon Cardinal, Freyova 82/27, 190 00 Praha 9

Centario