RES

Enrico Santambrigio založil společnost RES v roce 1962 ve městě Seregno, v samém srdci regionu Brianza, známém pro mnoho výrobců exkluzivního interiérového vybavení a předních ambasadorů designu „Made in Italy“. RES dnes mimo svůj domovský a evropský trh je zastoupen téměř po celém světě. Dnes prodává výrobky RES mnoho významných dealersví ve Spojených Státech, na blízkém východě nebo v Ruské Federaci. Od roku 2009 rozšiřuje své zastoupení pro další významné trhy jako je Kazachstán, Indie nebo Mexico.

Během své existence RES realizoval nebo participoval na mnoha prestižních projektech po celém světě, mimo jiné: kanceláře společnosti Estée Lauder Cosmetics v New York City, luxusní aparmány Palais Liegi Římě, vedení společnosti Belstaff v Mogliano Veneto, exluzivní kanceláře a apartmány na 22 Place Vendome, Paříž, hotel v Jesolo (Venice) nebo soukromý zámek blízko Londýna. Za své výrobky obdržel RES také prestižní ceny za design a kvalitu. čestné uznání “Young & Design 1995“ za Sidus System; čestné uznání “Young & Design 2003” za Luna Light door; čestné uznání “Young & Design 2005“ za Twin System; cenu “Idot 2006” z Luna Light door. Dnes je RES lídrem na trhu interiérových dveří a posuvných panelů. RES to jsou jednoduché, elegantí a zároveň velmi funčkní techniká řešení, exkluzivní materiály, schopnost flexiblně reagovat na požadavky klienta nebo architekta.

Kolekce

Arc Bespoke Levia
Miss

Interaktivní katalog

Novinky

Novinky RES
13.05.2014

Zúčastnili jsme se veletrhu v Miláně a přinášíme vám z něj novinky z kolekce dveří RES.

Zúčastnili jsme se již 24. ročníku veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR, které proběhly 17. až 21., resp. 26. až 29. září 2013 v pražských Letňanech. Letošní ročník se zaměřil na téma "Rekonstrukce a revitalizace". Ve spolupráci s našimi partnery jsme představili několik novinek i zavedené modely dveří.

© Salon Cardinal, Freyova 82/27, 190 00 Praha 9

Centario