Vchodové dveře

Italská firma Oikos, jež od svého vzniku v roce 1990 sídlí v benátském městě Gruaro, se specializuje na navrhování a výrobu vysoce funkčních a odolných bezpečnostních dveří s unikátním a nezaměnitelným designem. Produkty Oikos jsou certifikovány 3. a 4. třídou odolnosti proti vloupání a nabízí zvýšenou zvukovou izolaci, tepelnou odolnost a vzduchovou, vodní a větrnou neprodyšnost. Kromě rezistentního základního materiálu jsou vstupní dveře opatřeny také neprůstřelným a nárazuvzdorným sklem a speciálním koplanárním cylindrem, které spolu s vysokou kvalitou každého komponentu zaručují nadstandardní bezpečí. V jejich nabídce však nenaleznete pouze venkovní dveře, které tvoří většinu jejich nabídky, ale i interiérové dveře.

Značka Made in Italy je důkazem kvality exteriérových dveří Oikos, které jsou výsledkem schopnosti volit nejlepší materiály, pečlivého navrhování designu dveří a jejich zpracování s italskou zručností. Dveře vchodové jsou nabízeny v mnoha originálních tvarových variantách a velikostech, jež mohou být upraveny dle požadavků, a jsou přizpůsobovány nejnovějším trendům v interiérovém designu. Předností společnosti je také důraz na ekologickou udržitelnost a kompatibilitu s životním prostředím.

Kontinuální výzkum a zaměření na inovace dovolil společnosti získat několik patentů, které přispívají k funkčnosti dveří. Jsou jimi speciální koplanární klika Synua se skrytým mechanismem a iDoor panty, které dovolují otevřít vstupní dveře až do úhlu 180° ve vnitřní či vnější polokouli zdi. Velmi užitečný je také systém sdílení klíčů, díky němuž lze jeden klíč využít k více dveřím a mít tak dohled nad přístupem do domu i jednotlivých místností.

Kolekce

Synua Vela Tekno
Evolution

Interaktivní katalog

Novinky

Novinky RES
13.05.2014

Zúčastnili jsme se veletrhu v Miláně a přinášíme vám z něj novinky z kolekce dveří RES.

Zúčastnili jsme se již 24. ročníku veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR, které proběhly 17. až 21., resp. 26. až 29. září 2013 v pražských Letňanech. Letošní ročník se zaměřil na téma "Rekonstrukce a revitalizace". Ve spolupráci s našimi partnery jsme představili několik novinek i zavedené modely dveří.

© Salon Cardinal, Freyova 82/27, 190 00 Praha 9

Centario