FLEX

Italská společnost Flex S.r.l. se ve spolupráci s firmou Legno Sapiens soustředí na vytváření a prodej vintage dveří o vysoké hodnotě pro klienty, jež u produktů vyhledávají především vysokou kvalitu a jedinečný design. Prostřednictvím dlouhodobého výzkumu může společnost aplikovat ve výrobě nové technologie a přicházet s inovativními přístupy. Cílem představitelů společnosti je inspirovat se v tvorbě minulosti a zapůsobit na emoční stránku klientů skrze autentické zpracování luxusních dveří nesoucích dobové elementy. S obratností a péčí tak řemeslníci společnosti Flex vyrábí důsledně zpracované klasické dveře nové generace, které se vyznačují vysokou kvalitou a dodají místnosti osobitý ráz díky svému jedinečnému stylu. 

Pod továrnu Flex patří také dvě další značky, jež klientům nabízíme, a to Extro a Domus Aurea. Značka Extro je zaměřena na produkci luxusních interiérových dveří s jednodušším, moderním vzhledem báječným pro stylové a módní interiéry. Tyto jedinečné, pestré dveře, jež zdobí různá vyobrazení, stříbrná fólie nebo škála barev, jsou vyráběny za použití pokročilých technologií a poskytují rafinované řešení.

Značka Domus Aurea představuje honosný luxusní nábytek, který se nestraní velmi květnatým vzorům, zlatým ozdobám a přímo královskému dřevu, a je vhodný pro skutečně vybrané interiéry. Domus Aurea přináší odolný a vysoce kvalitní nábytek vyrobený tím nejmodernějším vybavením, který ve svých mnoha barvách a jedinečném italském stylu vyhoví každému prostředí. Kromě dveří v nabídce firmy naleznete také deštění, které spolu s dveřmi doáží sladit interiér.

Kolekce

I Laccati Nobilia Classia
Attraverso la Tradizione Stilnovo Le Regine
Antichia Extro Domus Aurea
Incanto

Interaktivní katalog

Novinky

Novinky RES
13.05.2014

Zúčastnili jsme se veletrhu v Miláně a přinášíme vám z něj novinky z kolekce dveří RES.

Zúčastnili jsme se již 24. ročníku veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR, které proběhly 17. až 21., resp. 26. až 29. září 2013 v pražských Letňanech. Letošní ročník se zaměřil na téma "Rekonstrukce a revitalizace". Ve spolupráci s našimi partnery jsme představili několik novinek i zavedené modely dveří.

© Salon Cardinal, Freyova 82/27, 190 00 Praha 9

Centario