SALICE PAOLO

Historie italské společnosti Salice Paolo sahá až do 40. let 20. století. Tehdy její zakladatel, po němž společnost nese jméno, započal její tvůrčí vývoj a umožnil absolventům uměleckých škol města Cantù vytvářet první návrhy produktů Salice Paolo. Některé z prvních modelů se dočkaly takové obliby, že jsou vyráběny dodnes.

Společnost vstoupila na trh nejprve jako výrobce mosazných částí nábytku a v posledních dvaceti letech se etablovala právě jako producent uměleckých dveřních klik. Krása těchto klik spočívá v elegantním ztvárnění klasické harmonie a rovnováze mezi tradicí a moderními elementy. Jejich přepychovost dokazuje fakt, že zdobí mnohé paláce, rezidence a luxusní hotely.

Výrobky Salice Paolo jsou výsledkem kvalifikované práce designérů a řemeslníků, v jejichž rukou se spojuje technologie s uměleckou kulturou. Jsou obrazem idejí společnosti a pojímají mnohé stylistické formy od baroka po striktní minimalismus, a tak jsou skvělou volbou pro zákazníka snad s jakýmikoli preferencemi. Výroba probíhá pod vysokými technologickými nároky, jež zajišťují precizní povrchovou úpravu, design a funkcionalitu. Jsou tak klenotem, který se bude vyjímat v každém interiéru.

Interaktivní katalog

Novinky

Novinky RES
13.05.2014

Zúčastnili jsme se veletrhu v Miláně a přinášíme vám z něj novinky z kolekce dveří RES.

Zúčastnili jsme se již 24. ročníku veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR, které proběhly 17. až 21., resp. 26. až 29. září 2013 v pražských Letňanech. Letošní ročník se zaměřil na téma "Rekonstrukce a revitalizace". Ve spolupráci s našimi partnery jsme představili několik novinek i zavedené modely dveří.

© Salon Cardinal, Freyova 82/27, 190 00 Praha 9

Centario