LINEA CALI

Italská společnost Linea Cali svou cestu započala v roce 1986, kdy zahájila výrobu funkčních a zároveň estetických mosazných klik. Heslem společnosti je vytvářet takové kliky a kování, které by sami jejich tvůrci uvítali ve vlastním domě. Produkty značky Linea Cali jsou velmi atraktivním doplňkěm, který dosahuje nadstandardní kvalitativní úrovně také díky inovativní technologii Zirconium Protection. Kliky i kování tak odolají i náročným podmínkám - vysokému obsahu soli v ovzduší, vlhkosti, opotřebení, poškrábání a jinému náporu.

Autentické kliky Linea Cali jsou navrhovány světovými designéry a kompletně vyrobeny v Itálii, čímž je zaručena maximální kvalita vyhovující nejnovějším směrnicím Evropské unie. Zákazníci se proto mohou spolehnout na vysokou jakost použitých surovin, úroveň technických charakteristik i preciznost povrchové úpravy. Klíčovými materiály jsou kromě mosazi také dřevo a kůže, porcelán, křišťál Swarovski a exkluzivní sklo Murano. Konečnou úpravu pak zajišťuje pokování z 24kárátového zlata. Tyto velmi umělecké kliky jsou inspirovány mnoha styly od rokoka po art deco a stanou se tak báječným doplňkem do kteréhokoli interiéru.

Interaktivní katalog

Novinky

Novinky RES
13.05.2014

Zúčastnili jsme se veletrhu v Miláně a přinášíme vám z něj novinky z kolekce dveří RES.

Zúčastnili jsme se již 24. ročníku veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR, které proběhly 17. až 21., resp. 26. až 29. září 2013 v pražských Letňanech. Letošní ročník se zaměřil na téma "Rekonstrukce a revitalizace". Ve spolupráci s našimi partnery jsme představili několik novinek i zavedené modely dveří.

© Salon Cardinal, Freyova 82/27, 190 00 Praha 9

Centario