FOGLIE D'ORO

Poblíž Benátské oblasti v malém italském městečku Rosà sídlí firma Foglie D’Oro, jež vznikla ze zkušeností GSB Group a Brotto Group a zaměřuje se na výrobu povrchů kompletně zpracovaných v Itálii. Základnou pro činnost této společnosti je také více než čtyřicetiletý provoz Latifoglie, výrobce prken pro nábytkový průmysl a produkci polotovarů, panelů a dílů, jejíž zkušenost je zdrojem spolehlivosti, kompetence a kvality produktů Foglie D’Oro. Podlahy této společnosti, již založil umělecký mistr Giorgio Brotto, nesou značku Made in Italy a jsou nositelem italské řemeslné tradice.

Dřevěné podlahy v autentickém a kreativním designu jsou vytvářeny z materiálů, jako je akát, modřín, dub a italský či černý ořech, a to za využití umělecké práce italských řemeslníků, starých technik zpracování dřeva a avantgardních zařízení. Srovnávání dřeva, natírání a zestaření probíhá ručně a parkety se poté leští za použití speciální technologie. Po efektivních konečných úpravách jsou výsledkem rafinovaná řešení s hřejivým přírodním nádechem a jedinečnou osobností. Parkety jsou citlivou směsí tradičního a současného ducha a doplní jakékoli prostředí.

Interaktivní katalog

Novinky

Novinky RES
13.05.2014

Zúčastnili jsme se veletrhu v Miláně a přinášíme vám z něj novinky z kolekce dveří RES.

Zúčastnili jsme se již 24. ročníku veletrhů FOR ARCH a FOR INTERIOR, které proběhly 17. až 21., resp. 26. až 29. září 2013 v pražských Letňanech. Letošní ročník se zaměřil na téma "Rekonstrukce a revitalizace". Ve spolupráci s našimi partnery jsme představili několik novinek i zavedené modely dveří.

© Salon Cardinal, Freyova 82/27, 190 00 Praha 9

Centario