Vážená paní, vážený pane!

Společnost Salon Cardinal by vám chtěla předložit program spolupráce, který jsme připravili speciálně pro architekty, bytové designéry a stavební organizace. Věříme, že prostřednictvím vzájemného partnerství dokážeme zrealizovat mnoho úspěšných projektů a uvést v život zajímavé tvůrčí nápady!

Nabízíme spolupráci architektům a designérům, vzhledem k tomu, že v současnosti se stále více lidí obrací na profesionály a přejí si, aby jim pomohli vytvořit jedinečný a neopakovatelný interiér domu či bytu. A každý bytový designér a architekt má zájem na tom, aby zákazník byl spokojen s konečným výsledkem.

Nabízíme spolupráci stavebním organizacím, protože na trhu nemovitostí čím dál více stavebníků nabízí kupcům byty a domy již s vybavením, plně připravené k bydlení. To zvyšuje investiční přitažlivost projektů, zvyšuje konkurenceschopnost realizovaných objektů na trhu, pomáhá vytvořit přidanou hodnotu nabídky pro klienta.

Společnost Salon Cardinal představuje v Praze časem prověřenou elitní produkci předních italských podniků-výrobců, kteří nejenom briskně reagují na zásadní módní trendy v oblasti designu interiérů ale používají i vysoce kvalitní ekologické materiály. Rozmanité kolekce různých stylových řešení vám umožní realizovat vysněné projekty interiérů.

Pokud se chcete seznámit s naším sortimentem a ocenit kvalitu nabízených výrobků, můžete navštívit náš salon, kde jsou vystaveny nejoblíbenější modely i novinky z italských kolekcí. Osobitá atmosféra panující v saloně a přehledně a vkusně naaranžovaná expozice nejenom vybízí k výběru vytouženého stylového řešení, ale návštěvník si odtud odnáší i příjemný pocit. Neposlední roli při tom hrají naši vysoce profesionální specialisté, kteří bystře reagují na otázky každého návštěvníka a zabezpečují ucelený soubor doplňkových služeb k projektům, od konzultací ohledně výběru až třeba po kvalitní instalaci dveří.

Společnost Salon Cardinal ve spolupráci se svými partnery klade důraz na profesionalitu a dobrou pověst, nabízí lepší podmínky pro dlouhodobou spolupráci architektonickým a designérským kancelářím i stavebním organizacím. K posouzení jednotlivých podmínek vzájemně výhodné spolupráce a seznámení s návrhem smlouvy navštivte náš salon v Praze nebo nás kontaktujte jiným způsobem. Ochotně zodpovíme veškeré vaše dotazy!

Tel: +420 234 616 152 (showroom)
GSM: +420 774 652 922 (manager-designer)
GSM: +420 778 032 777 (head-manager)

E-mail: dvere@saloncardinal.com
             parkety@saloncardinal.com

Skype: salon-cardinal

© Salon Cardinal, Freyova 82/27, 190 00 Praha 9

Centario