Pracovny

Luxusní italské pracovny.

Vytvořte si dokonalé místo pro plnění pracovních povinností i radostí. Luxusní a stylové pracovny, kanceláře, i zasedací místnosti vám poskytnou dokonalou atmosféru pro pracovní výkony i reprezentaci. Salon Cardinal pečlivě vybírá mezi tradičními rodinnými firmami s dlouholetou tradicí ruční a zakázkové výroby.

Vybrat si můžete dle preferencí. V nabídce naleznete jak klasický nábytek, buď honosně zdobený, nebo rustikální, i moderní designový minimalismus od značek Angelo Cappellini, Arca, Cappellini Intagli, Francesco Molon, OAK, Ezio Bellotti, Carpanelli, Soher, Colección Alexandra, Epocart, Ceppi Style. Abychom dosáhli vaší maximální spokojenosti, jsou tu pro vás naši profesionálně vyškolení zaměstnanci, kteří vám pomohou se vším, od výběru nábytku, až po samotnou realizaci projektu. V případě potřeby je možnost také zajistit služby profesionálního architekta pro maximální design vaší pracovny.

Angelo CappelliniAngelo Cappellini
Elegantní pracovny do kterých se budete rádi vracet nejen Vy, ale i Vaši klienti. Pracovní stoly, křesla, skříně i doplňky.
ArcaArca
Honosné, dřevem obložené, plně vybavené pracovny se stoly, židlemi a křesly, skříněmi, knihovnami i prostory pro trezor.
Cappellini IntagliCappellini Intagli
Pracovny se stoly z masivu, prostornými knihovnami na materiály a spisy, skříněmi na pomůcky i křesly pro Vás a hosty.
Francesco MolonFrancesco Molon
Klasické i moderněji laděné pracovny se širokým sortimentem kancelářských i konferenčních stolů, skříní, knihoven a křesel se židlemi.
OAKOAK
Italský nábytek do kanceláří a pracoven, který nabízí prostorné knihovny a skříně, pracovní i konferenční stoly, židle, křesla i svítidla a dekorace.
Ezio BellottiEzio Bellotti
Praktický a přitom stylový nábytek do pracoven, ve kterých budete trávit čas rádi. Kancelářské stoly a židle, křesla, konferenční stoly a výběr skříní s knihovnami.
CavioCavio CarpanelliCarpanelli
Moderní kancelářský nábytek z klasických materiálů. Uzamykatelné stoly a pracovní desky, skříně, poličky a židle.
SoherSoher
Pracovní stoly s uzavřeným čelem, knihovny a skříně, kancelářské židle a křesla.
EpocartEpocart
Komplexní výbava pracoven a konferenčních místností. Stylové řešení interiérů pracovními stoly počínaje a knihovnami, skříněmi spolu s dřevěným obložením konče.
Ceppi StyleCeppi Style
Pohodlné pracovny s prostornými stoly, čalouněnými křesly a dostatkem skříní a knihoven pro Vaše materiály.
Meroni Francesco e FigliMeroni Francesco e Figli
Italské stylové pracovny vybavené stoly, židlemi, prosklenými skříněmi a knihovnami.
Antonelli M.&CAntonelli M.&C Gallotti&RadiceGallotti&Radice SmaniaSmania
Capital Capital DAYTONADAYTONA