Nábytek

Luxusní italský nábytek

Objevte to nejlepší, co současný trh nábytku nabízí. My v Salonu Cardinal svým klientům nabízíme pouze to nejlepší, na zakázku ručně vyráběný nábytek od renomovaných výrobců převážně z Itálie, ale také z Anglie nebo Holandska, kteří patří ve svém oboru mezi špičku. Jejich tradice a dlouholetá historie mluví sama za sebe.

Tento luxusní klasický a retro nábytek vyniká zpracováním prvotřídní kvality, se kterou se pojí záruka dlouholeté trvanlivosti, ověřené náročnými zákazníky po celém světě. V naší nabídce naleznete klasický nábytek v honosném, nebo rustikální stylu, který vypadá jako tradiční zámecký nábytek a díky kterému si budete doma připadat jako v pravém italském sídle. Pokud preferujete moderní design, tak v naší nabídce rovněž nechybí luxusní nábytek navržený v duchu moderního italského minimalismu.

Dokážeme nabídnout kompletní vybavení soukromých, nebo reprezentačních prostorů od nábytku do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, nebo pracovnu a další místnosti, až po sanitární techniku (vany, sprchové kouty, umyvadla) osvětlení, nebo křišťálové lustry, přes domácí i venkovní krby, masívní interiérové dveře, domácí vinotéky, luxusní povlečení a další doplňky v podobě bytových dekorací, nebo například nádobí. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout ve fotogalerii každé z podkategorií.

Vybrat si u nás můžete z celé řady značek, z těch nejvýznamnějších jmenujme například Angelo Cappellini, Arca, Francesco Molon, Boiserie, Bruno Zampa, Cappellini Intagli, De Majo, Epocart, Beby Italy & Diluce, Il Paralume Marina, Italamp, Mechini, Possoni, Tosconova, Xilema, Zanaboni a mnoho dalších, celkem na 100 značek.

V rámci našich služeb je samozřejmostí i odborná pomoc profesionálně vyškolených zaměstnanců při výběru, návrhu projektu, až po samotnou realizaci. V případě potřeby je zde možnost zajistit služby profesionálního architekta. Našim cílem je vaše maximální spokojenost. Navštivte nás v našem showroomu (Praha 9 - Freyova ulice), případně máte-li nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit!