Koupelny

Italské designové koupelny

Vytvořte si příjemné prostředí pro každodenní hygienu. Vybavte si svou koupelnu tak, abyste se v ní cítili maximálně spokojeni a mohli v klidu nerušeně relaxovat při koupeli. V naší nabídce naleznete vše potřebné pro exkluzivní koupelnu: sprchový kout, vanu, umyvadlo, baterii, nebo třeba koupelnový nábytek. Zkrátka kompletní vybavení od sanitární techniky až po koupelnový nábytek.

To vše naleznete v našem širokém sortimentu, který pro vás vybíráme z nabídky tradičních italských rodinných firem zabývající se ruční a zakázkovou výrobou nábytku. Vybrat si můžete z nabídky společností Antonio Lupi, Arte Bagno Veneta, The Imperial Bathroom, BMT, Bianchini, Volevatch, Colección Alexandra, Toscoquattro, G.A.L., Teuco Guzzini.

Nabídku koupelnového vybavení jsme nedávno výrazně rozšířili a proto jsme vytvořili vlastní sekci pro luxusní a moderní kouepleny. Pro lepší přehlednost byla nabídka nově rozdělena do tří podkategorií - Baterie a příslušenstvíDlažby a obklady a Koupelnové vybavení

Samozřejmostí jsou služby našich profesionálně vyškolených zaměstnanců, kteří vám poradí se vším potřebným, od výběru, až po samotnou realizaci. V případě potřeby je možné zajistit i služby profesionálního architekta.