Moderní kuchyně

Moderní designové kuchyně

Hledáte-li dokonalý kuchyňský nábytek do Vašeho moderně zařízeného domu, bezesporu oceníte moderní kuchyně a unikátní designové kuchyně z nabídky Salonu Cardinal. Výjimečný vzhled veškerého vybavení je dán díky preciznímu, promyšlenému návrhu příznačnému pro italský design. Detailní zpracování z rukou italských řemeslníků, již pro svůj nábytek do kuchyně vybírají nejkvalitnější materiály, vzbuzuje celosvětový zájem. Individuální přístup k tvorbě tohoto nábytku umožňuje výrobu kuchyně na zakázku, díky níž můžete realizovat Vaše konkrétní představy a požadavky.

Nabízíme také klasické luxusní italské kuchyně.

Moderní kuchyně jsou manifestací současných tendencí v užitém umění, a tak se vyznačují jednoduchými, mnohdy až minimalistickými liniemi. Moderní kuchyňské linky jsou jen občas narušeny decentním dekorativním prvkem. To platí nejen pro kuchyně laděné v přírodních barvách s dominujícím dřevem, ale také pro kuchyně barevně výraznější. Společné jsou jim rozměrné jednolité plochy, doplněné o nenápadné úchyty. Celá kuchyně je přitom obvykle laděna v jedné či dvou barvách, kdy jedna z barev je spíše neutrální a jedna výraznější. Záleží pouze na Vás, zda dáváte přednost čistotě moderního minimalismu, či chcete dodat kuchyni svěží náboj skrze výrazné barevné provedení.

Kladete-li obzvláště vysoké nároky na samotný návrh nábytku, Vaše představy bezpochyby naplní designové kuchyně. Jedná se o rafinované a vždy výjimečné modely, které se sice taktéž drží moderního stylu, v některém aspektu z něj však vybočují. Italští designéři tak například představují modely překvapivých tvarů, jež jsou samy o sobě uměleckým dílem. Ozvláštněním může být také použít u designové kuchyňské linky specifické materiály, které nejsou při tvorbě kuchyňského nábytku běžné. Právě neotřelý design spolu s nadstandardními materiály a precizním italským zpracováním propůjčují kuchyním vysokou přidanou hodnotu a znamenají vrcholný luxus.